Siirry sivun sisältöön
Kotkan Taitoluistelu ry
Haku ja valikko
Kotkan Taitoluistelu ry
Etusivu
Seura
Näytä sivun Seura alasivut
+
Piilota sivun Seura alasivut
-
Johtokunta 2022-2024
Valmentajat
Näytä sivun Valmentajat alasivut
+
Piilota sivun Valmentajat alasivut
-
Avoimet työpaikat
Seuran säännöt ja jäsenyys
Pelisäännöt
Maksusäännöt
Näytä sivun Maksusäännöt alasivut
+
Piilota sivun Maksusäännöt alasivut
-
Maksut
Seuravaatteet
Kokoukset
Näytä sivun Kokoukset alasivut
+
Piilota sivun Kokoukset alasivut
-
2024 kevät-/syyskokous
2023 kevät-/syyskokous
Lopetusilmoitus
Harjoitusvuorot
Yksinluistelu
Näytä sivun Yksinluistelu alasivut
+
Piilota sivun Yksinluistelu alasivut
-
Ilmoittautuminen kaudelle 2024-2025, kilparyhmät
Ilmoittautuminen kaudelle 2023-2024, Kristallit-kehitysryhmä
Ryhmät
Näytä sivun Ryhmät alasivut
+
Piilota sivun Ryhmät alasivut
-
SM-sarjat
Näytä sivun SM-sarjat alasivut
+
Piilota sivun SM-sarjat alasivut
-
Makar Suntsev
Fanny Lindfors
Karina Innos
Tuuli Mänttäri
Neela Vainikainen
ISU:t-sarjat
Näytä sivun ISU:t-sarjat alasivut
+
Piilota sivun ISU:t-sarjat alasivut
-
Kiira Alastalo
Venla Hauhia
Josefiina Vapalahti
Elli Ahokas
Noora Vuorinen
Alena Tomashevich
Hilda Näsänen
Tähtiryhmä
Näytä sivun Tähtiryhmä alasivut
+
Piilota sivun Tähtiryhmä alasivut
-
Laura Andronova
Mila Andronova
Kristiina Roos
Varvara Ivanova
Aino Eränen
Taika Ackté
Karina Mühjanen
Frida Näsänen
Emilia Raatikainen
Harrastajat
Näytä sivun Harrastajat alasivut
+
Piilota sivun Harrastajat alasivut
-
Ilmottautuminen kaudelle 2024-2025, harrastaja-ryhmät
Ilmoittautuminen aikuisharrasteryhmään 2024-2025
Ryhmät
Luistelukoulu
Näytä sivun Luistelukoulu alasivut
+
Piilota sivun Luistelukoulu alasivut
-
Info luistelukoululaiselle
Luistelukoulusta kehitysryhmään
Uutiset
Infoa luistelijoille
Kilpailut ja Testit
Näytä sivun Kilpailut ja Testit alasivut
+
Piilota sivun Kilpailut ja Testit alasivut
-
Luistelu- tai toimihenkilöpassi 2024-2025
Tulevat kilpailut
Näytä sivun Tulevat kilpailut alasivut
+
Piilota sivun Tulevat kilpailut alasivut
-
Kevät 2024
Syksy 2023
Kevät 2023
Syksy 2022
Kevät 2022
Syksy 2021
Ilmoittautuminen kilpailuihin
KoTa järjestäjänä
Näytä sivun KoTa järjestäjänä alasivut
+
Piilota sivun KoTa järjestäjänä alasivut
-
17.2-18.2.2024 Sen, jun, nov, deb ja a-silm seurakilpailu
28.10-29.10.2023 Seniorien, Juniorien ja Noviisien 1. Lohkokilpailu (L2)
29.10.2023 Kutsukilpailu A-silmulle ja Debytanteille
21.1-22.1.23 Kotkan 4 seuran kutsukilpailu Tähti- ja ISU-sarjoille
30.9-2.10.22 Kotkan aloituskilpailu 2
16.1.22 Kutsukilpailu tähtisarjoille
25.-26.9.2021 Kutsukilpailu ISU-sarjoille
Kisatalkoolaisten ohjeet
Kilpailulaskutus 2023-2024
Muistilista kilpailuihin
Testit
Näytä sivun Testit alasivut
+
Piilota sivun Testit alasivut
-
Testikutsut ja ilmoittautuminen
Ohjelmakatselmus
Tapahtumat
Näytä sivun Tapahtumat alasivut
+
Piilota sivun Tapahtumat alasivut
-
Jääshow "Matka maailman ympäri" 14.4.2024
Jääshow "Encanto" 27.03.2023
Joulunäytös 12.12.2022
Risto Räppääjä Kotkassa 09.04.2022
Ilmoittautumiset harjoituksiin
Näytä sivun Ilmoittautumiset harjoituksiin alasivut
+
Piilota sivun Ilmoittautumiset harjoituksiin alasivut
-
Syyskauden 2024 kokeilukerralle ennakkoilmoittautuminen
Haminan harjoitukset/ Toukokuu 2024
Hiihtoloman harjoitukset 2024
Joululoman harjoitukset 27.12.23-7.1.24
Hiihtoloman harjoitukset 2023
Syysloman tehopäivät 24.10-28.10.22
KoTa:n Kesäleiri 25.7-29.7.22 Haminassa
Hiihtoloman harjoitukset 2022
Syysloman tehopäivät 25.10-27.10.21
Varainhankinta
Näytä sivun Varainhankinta alasivut
+
Piilota sivun Varainhankinta alasivut
-
Yhteistyökumppanit
Kuva- ja videogalleria
Yhteystiedot
Jäsensivut
Haku
Hae
Yhteistyökumppanit
Haku
Hae
Etusivu
Seura
Johtokunta 2022-2024
Valmentajat
Avoimet työpaikat
Seuran säännöt ja jäsenyys
Pelisäännöt
Maksusäännöt
Maksut
Seuravaatteet
Kokoukset
2024 kevät-/syyskokous
2023 kevät-/syyskokous
Lopetusilmoitus
Harjoitusvuorot
Yksinluistelu
Ilmoittautuminen kaudelle 2024-2025, kilparyhmät
Ilmoittautuminen kaudelle 2023-2024, Kristallit-kehitysryhmä
Ryhmät
SM-sarjat
Makar Suntsev
Fanny Lindfors
Karina Innos
Tuuli Mänttäri
Neela Vainikainen
ISU:t-sarjat
Kiira Alastalo
Venla Hauhia
Josefiina Vapalahti
Elli Ahokas
Noora Vuorinen
Alena Tomashevich
Hilda Näsänen
Tähtiryhmä
Laura Andronova
Mila Andronova
Kristiina Roos
Varvara Ivanova
Aino Eränen
Taika Ackté
Karina Mühjanen
Frida Näsänen
Emilia Raatikainen
Harrastajat
Ilmottautuminen kaudelle 2024-2025, harrastaja-ryhmät
Ilmoittautuminen aikuisharrasteryhmään 2024-2025
Ryhmät
Luistelukoulu
Info luistelukoululaiselle
Luistelukoulusta kehitysryhmään
Uutiset
Infoa luistelijoille
Kilpailut ja Testit
Luistelu- tai toimihenkilöpassi 2024-2025
Tulevat kilpailut
Kevät 2024
Syksy 2023
Kevät 2023
Syksy 2022
Kevät 2022
Syksy 2021
Ilmoittautuminen kilpailuihin
KoTa järjestäjänä
17.2-18.2.2024 Sen, jun, nov, deb ja a-silm seurakilpailu
28.10-29.10.2023 Seniorien, Juniorien ja Noviisien 1. Lohkokilpailu (L2)
29.10.2023 Kutsukilpailu A-silmulle ja Debytanteille
21.1-22.1.23 Kotkan 4 seuran kutsukilpailu Tähti- ja ISU-sarjoille
30.9-2.10.22 Kotkan aloituskilpailu 2
16.1.22 Kutsukilpailu tähtisarjoille
25.-26.9.2021 Kutsukilpailu ISU-sarjoille
Kisatalkoolaisten ohjeet
Kilpailulaskutus 2023-2024
Muistilista kilpailuihin
Testit
Testikutsut ja ilmoittautuminen
Ohjelmakatselmus
Tapahtumat
Jääshow "Matka maailman ympäri" 14.4.2024
Jääshow "Encanto" 27.03.2023
Joulunäytös 12.12.2022
Risto Räppääjä Kotkassa 09.04.2022
Ilmoittautumiset harjoituksiin
Syyskauden 2024 kokeilukerralle ennakkoilmoittautuminen
Haminan harjoitukset/ Toukokuu 2024
Hiihtoloman harjoitukset 2024
Joululoman harjoitukset 27.12.23-7.1.24
Hiihtoloman harjoitukset 2023
Syysloman tehopäivät 24.10-28.10.22
KoTa:n Kesäleiri 25.7-29.7.22 Haminassa
Hiihtoloman harjoitukset 2022
Syysloman tehopäivät 25.10-27.10.21
Varainhankinta
Yhteistyökumppanit
Kuva- ja videogalleria
Yhteystiedot
Jäsensivut
Tällä sivustolla käytetään evästeitä.
Lue lisää evästeistä.
Valitse käytettävät evästeet
Välttämättömät
Tilastointi
Markkinointi
Salli vain valitut
Salli kaikki