Syksy 2021

Aika ja

 paikka

Kilpailu/Sarjat

Ilmoittautuminen

Osallistujat/

Vahvistetut/

Tulokset

ELOKUU

17.8-21.8.2021ISU JGP Courchevel, FRA, Courchevel, Ranska

SM-JUNIORIT

Makar/6.            162.58

SYYSKUU

31.8-4.9.2021ISU JGP Kosice, SVK

SM-JUNIORIT

Makar /14.        160.96

17.9-19.9.2021

Joensuu

Kauden aloitus kilpailu Interclub

Ilmoittautuminen vm. 27.8.21

ISU                                                                             

OSALLISTUMME

SM-NOVIISIT/27             

Kiira/19.            70,69

Josefiina/16.   73,99

Sofia/27.            57,27

Reea/24.            61,80

25.9-26.9.2021 

Kotka

Kutsukilpailu

Ilmoittautuminen vm. 6.9

ISU


OSALLISTUMME

NOVIISIT (1.7.2008 jälkeen)/12

Noora/2.            36,50

 Elli/6.                  30,77

NOVIISIT (ennen 1.7.2008)/17

Venla/8.              33,95

SM-NOVIISIT/LO/15

Karina/2.            32,67    

Sofia/14.             20,60

 Reea/12.            22,29

Josefiina/8.        25,89

 Kiira/9.                25,56

DEBYTANTIT/12

Tuuli/8.                35,09

Nicolina/2          39,26

A-SILMUT/12

Neela/3.              30,50

SM-SENIORIT/tytöt/2

Ksenia/1.            44,82

Fanny/2.              34,76

SM-SENIORIT/pojat/2

Makar/1.             55,98 

LOKAKUU

2.10-3.10.2021

Helsinki

STLL -alainen valintakilpailu 

Ilmoittautuminen

SM-Seniorit, SM-Juniorit

OSALLISTUMME

SM-SENIORIT/naiset/11

Fanny/11              99,64

Ksenia/8               117,64

SM-SENIORIT/miehet/3

Makar/1                158,52

16.-17.10.2021

Kouvola

ISU-sarjojen kutsukilpailu 

Ilmoittautuminen 23.9 asti

ISU

OSALLISTUMME

A-SILMUT

Neela 

SM-SENIORIT

Ksenia

Makar

Fanny

NOVIISIT

Venla

Noora

23.-24.10.021

Savonlinna

Lohko 2. STLL- alainen valintakilpailu

SM-Noviisit, Debytantit

Ilmoittautuminen 3.10.21 asti

OSALLISTUMME

SM-NOVIISIT

Karina

Kiira

Josefiina

Sofia 

Reea

DEBYTANTIT

Tuuli

Nicolina

SILMUT A

Neela

29.-31.10.2021

Joensuu

Senioreiden, junioreiden ja noviisien 1.lk (l2)

valintakilpailu

ilmoittautuminen 12.10.21 asti


OSALLISTUMME

NOVIISIT

Elli


30.-31.10.2021

Mikkeli

Tähtisarjojen kutsukilpailu

Ilmoittautuminen 5.10.21 asti

Tähti

OSALLISTUMME

TAITAJAT

Aino

Aliisa

Varvara

MINIT

Kristina

TINTIT

Katarina

SILMUT B

Alena

ALUESILMUT

Moona

ALUEDEBYTANTIT

Iisa



MARRASKUU

6.-7.11.2021

Vihti

Kutsukilpailu

Ilmoittautuminen 14.10.21 asti

Debytantit, SM-Noviisit

ISU

OSALLISTUMME

SM-NOVIISIT

Josefiina

Karina

Kiira

DEBYTANTIT

Tuuli

13.11.2021

Lappeenranta

Tähtisarjojen kutsukilpailu

ilmoittautuminen 25.10.21 asti

Tähti

OSALLISTUMME

SILMUT B

Alena

TAITAJAT

Rémus

Aino

Aida

Varvara

MINIT

Hilda

Kristina

TINTIT

Katarina

ALUESILMUT

Karina










13.-14.11.2021

Lahti

SM-senioreiden ja SM-junioreiden 2.valintakilpailu

ISU

OSALLISTUMME

SM-SENIORIT

Ksenia

Fanny

20.11.2021

Kouvola

Tähtisarjojen kutsukilpailu

OSALLISTUMME

MINIT

Hilda

Kristina

TAITAJAT

Aino

Rémus 

SILMUT B

Alena

ALEUSILMUT

Moona

Karina

TINTIT

Katarina

27.-28.11.2021

Kuopio

SM-noviisien ja debytanttien 2.lohkokilpailu (L2)OSALLISTUMME
JOULUKUU

4.12.2021

Hamina

Joulutähdet kutsukilpailu

ilmoittautuminen 15.11.21 asti

Tähti

OSALLISTUMME

MINIT

Hilda

TAITAJAT(ei axel)

Aida

Rémus

SILMUT B

Alena

TINTIT

Katarina

ALUESILMUT

Moona


17.-19.12.2021

Pori

SM2022: SM-seniorit ja SM-junioritOSALLISTUMME