Syksy 2020

AIKA JA PAIKKA

KILPAILU/

ILMOITTAUTUMINEN 

SARJAT

OSALLISTUJAT/

VAHVISTETUT

TULOKSET

Kilpailut syksy 2020

SYYSKUU    
5.-6.9.20KutsukilpailuISUEMME OSALLISTU 
Savonlinna, SaTu24.8.20   
     
11.-13.9.20    
Tampere, KooveeHoneysty Cup 2020ISUOSALLISTUMMETULOKSET
 24.8.20 DebytantitDebytantit/26
   Josefiina Vapalahti6.Josefiina 43,22
   Kiira Alastalo23.Kiira 29,61
   SM-senioritSM-seniorit/2
   Makar Suntsev2.Makar 140,84
     
20.9.20B aloituskilpailuISUOSALLISTUMMETULOKSET
Porvoo, PTL29.8.20 Silmut ASilmut A 2010 ja nuor./14
   Tuuli Mänttäri5.Tuuli/31,67
   JunioritJuniorit/6
   Ksenija Agafonova1.Ksenija/80,52
   NoviisitNoviisit/23
   Noora Vuorinen15.Noora/33,90
     
25.-27.9.20Tikkurila Trophy 2020ISUOSALLISTUMMETULOKSET
Tikkurila, TTK14.8.20 Silmut BSilmut B nuoremmat/22
   Neela Vainikainen7.Neela/43,33
   DebytantitDebytantit/28
   Karina Innos3.Karina/46,14
   Kiira Alastalo23.Kiira/33,65
   Josefiina Vapalahti6.Josefiina/42,98
   NoviisitNoviisit
   Noora Vuorinenperuuttu
   JunioritJuniorit/11
   Ksenija Agafonova1.Ksenija/111,73
   Silmut ASilmut A/31
   Tuuli Mänttäri5.Tuuli/30,07
   MinitMinit 2012/16
   Hilda Näsänen10.Hilda/15,67
   SM-junioritSM-juniorit
   Makar Suntsevperuuttu
     
LOKAKUU    
3.-4.10.201.SM-valintakilpailuISUOSALLISTUMMETULOKSET
Pori, PoriTaSM-juniorit SM-senioritSM-seniorit/4
 SM-seniorit Makar Suntsev1.Makar/149,75
 17.9.20 Sm-junioritSM-juniorit
   Ksenija Agafonova12.Ksenija/96,51
     
18.10.20KutsukilpailuTähtiOSALLISTUMMEperuuttu/vain Itä alue
Savonlinna, SaTu1.10.20 Tintit 
   Kristina Maximova 
   Varvara Ivanova 
   Katarina Teyder 
   Taitajat 
   Karina Mühjanen 
     
24.-25.10.20SM-noviisien ja debytanttienISUOSALLISTUMME 
Kotka, KoTa1. lohkokilpailu Debytantit 
 7.10.20 Karina Innos 
   Josefiina Vapalahti 
   Kiira Alastalo 
     
31.10.-1.11.20Senioreiden, junioreiden jaISUOSALLISTUMME 
Hamina, HaTalnoviisen 1. lohkokilpailu Noviisit 
 13.10.2020 Noora Vuorinen 
     
MARRASKUU    
8.11.20AluekilpailuTähtiOSALLISTUMME 
Mikkeli, ML20.10.20 Silmut B 
   Elli Ahokas 
   Neela Vainikainen 
   Tintit 
   Aino Eriksson 
   Katarina Teyder 
   Kristina Maximova 
   Varvara Ivanova 
   Taitajat 
   Karina Mühjanen 
   Aluesilmut 
   Rémus Karra 
     
14.-15.11.20KutsukilpailluISUOSALLISTUMME 
Tuusula, TL8.10.20 Debytantit 
   Kiira Alastalo 
   Karina Innos 
   Josefiina Vapalahti 
   Silmut A 
   Nicolina Podchischalova 
   Tuuli Mänttäri 
   Noviisit 
   Noora Vuorinen 
     
14.-15.11.202.SM-valintakilpailuISUOSALLISTUMME 
Espoo, EsJt25.10.20 SM-seniorit 
   Makar Suntsev 
   SM-juniorit 
   Ksenija Agafonova 
     
21.-22.11.20KutsukilpailuTähtiEMME OSALLISTU 
Vihti, VTL31.10.20ISU:  
  Silmut A  
  Noviisit    
     
22.11.20AluecupTähtiOSALLISTUMME 
Lappeenranta, LRL1.11.20 Minit 
   Hilda N. 
   Tintit 
   Katarina T. 
   Kristina M. 
   Aino E. 
     
JOULUKUUSanta Claus 2020ISUEMME OSALLISTU 
4.-6.12.20Novice B   
Tampere20.10.20