Syksy 2020

AIKA JA PAIKKA

KILPAILU/

ILMOITTAUTUMINEN 

SARJAT

OSALLISTUJAT/

VAHVISTETUT

TULOKSET

Kilpailut syksy 2020

SYYSKUU    
5.-6.9.20KutsukilpailuISUEMME OSALLISTU 
Savonlinna, SaTu24.8.20   
     
11.-13.9.20    
Tampere, KooveeHoneysty Cup 2020ISUOSALLISTUMMETULOKSET
 24.8.20 DebytantitDebytantit/26
   Josefiina Vapalahti6.Josefiina 43,22
   Kiira Alastalo23.Kiira 29,61
   SM-senioritSM-seniorit/2
   Makar Suntsev2.Makar 140,84
     
20.9.20B aloituskilpailuISUOSALLISTUMMETULOKSET
Porvoo, PTL29.8.20 Silmut ASilmut A 2010 ja nuor./14
   Tuuli Mänttäri5.Tuuli/31,67
   JunioritJuniorit/6
   Ksenija Agafonova1.Ksenija/80,52
   NoviisitNoviisit/23
   Noora Vuorinen15.Noora/33,90
     
25.-27.9.20Tikkurila Trophy 2020ISUOSALLISTUMMETULOKSET
Tikkurila, TTK14.8.20 Silmut BSilmut B nuoremmat/22
   Neela Vainikainen7.Neela/43,33
   DebytantitDebytantit/28
   Karina Innos3.Karina/46,14
   Kiira Alastalo23.Kiira/33,65
   Josefiina Vapalahti6.Josefiina/42,98
   NoviisitNoviisit
   Noora Vuorinenperuuttu
   JunioritJuniorit/11
   Ksenija Agafonova1.Ksenija/111,73
   Silmut ASilmut A/31
   Tuuli Mänttäri5.Tuuli/30,07
   MinitMinit 2012/16
   Hilda Näsänen10.Hilda/15,67
   SM-junioritSM-juniorit
   Makar Suntsevperuttu
     
LOKAKUU    
3.-4.10.201.SM-valintakilpailuISUOSALLISTUMMETULOKSET
Pori, PoriTaSM-juniorit SM-senioritSM-seniorit/4
 SM-seniorit Makar Suntsev1.Makar/149,75
 17.9.20 Sm-junioritSM-juniorit
   Ksenija Agafonova12.Ksenija/96,51
     
18.10.20KutsukilpailuTähtiOSALLISTUMMEperuttu/vain Itä alue
Savonlinna, SaTu1.10.20 Tintit 
   Kristina Maximova 
   Varvara Ivanova 
   Katarina Teyder 
   Taitajat 
   Karina Mühjanen 
     
24.-25.10.20SM-noviisien ja debytanttienISUOSALLISTUMMETULOKSET
Kotka, KoTa1. lohkokilpailu DebytantitDebytantit/29
 7.10.20 Karina Innos6.Karina/46,83
   Josefiina Vapalahtiperuttu
   Kiira Alastalo25.Kiira/35,37
     
31.10.-1.11.20Senioreiden, junioreiden jaISUOSALLISTUMMETULOKSET
Hamina, HaTalnoviisen 1. lohkokilpailu NoviisitNoviisit/23
 13.10.2020 Noora Vuorinen8.Noora/33,59
     
MARRASKUU    
8.11.20AluekilpailuTähtiOSALLISTUMMETULOKSET
Mikkeli, ML20.10.20 Silmut BSilmut B/19
   Elli Ahokas8.Elli/36,33
   Neela Vainikainen6.Neela/38,33
   TintitTintit
   Aino Eriksson 
   Katarina Teyder 
   Kristina Maximova1.Kristina/22
   Varvara Ivanova 
   TaitajatTaitajat/14
   Karina Mühjanen5.Karina/32
   AluesilmutAluesilmut/1
   Rémus Karra1.Rémus
     
14.-15.11.20KutsukilpailluISUOSALLISTUMMETULOKSET
Tuusula, TL8.10.20 DebytantitDebytantit/11
   Kiira Alastalo10.Kiira/36,55
   Karina Innos4.Karina/50,08
   Josefiina Vapalahtiperuttu
   Silmut ASilmut A/12
   Nicolina Podchischalova2.Nicolina/35,92
   Tuuli Mänttäri1.Tuuli/39,17
   Noviisit 
   Noora Vuorinenperuttu
     
14.-15.11.202.SM-valintakilpailuISUOSALLISTUMMETULOKSET
Espoo, EsJt25.10.20 SM-senioritSM-seniorit/4
   Makar Suntsev2.Makar/144,91
   SM-junioritSM-juniorit/25
   Ksenija Agafonova4.Ksenija/114,10
     
21.-22.11.20KutsukilpailuTähtiEMME OSALLISTU 
Vihti, VTL31.10.20ISU:  
  Silmut A  
  Noviisit    
     
22.11.20AluecupTähtiOSALLISTUMMETULOKSET
Lappeenranta, LRL1.11.20 MinitMinit/19
   Hilda 8.Hilda/35,00
   Tintit 
   Katarina 2/18,33
   Kristina 1/19,33
   Aino  
   Aliisa 
   Varvara 
   Aluesilmut/pojatAluesilmut/1
   Rémus 1.Rémus/20,67
   Aluesilmut/tytötAluesilmut/8
   Moona2.Moona/35,67
   Silmut BSilmut B/18
   Elli3.Elli/39,00
   Neela4.Neela/39,00
     
22.11.20A-silmujen 1. SB-kilpailuISUOSALLISTUMMETULOKSET
Kouvola, KooKoo+Noviisit  DebytantitDebytantit/5
 +Debytantit Josefiina peruttu
 5.11.20 Kiira4.Kiira/40,30
   Silmut ASilmut A/21
   Tuuli 1.Tuuli/38,27
   Nicolina5.Nicolina/32,33
   NoviisitNoviisit/13
   Noora11.Noora/29,79
     
28.-29.11.20SM-noviisien ja  OSALLISTUMMEPERUTTU
Mikkeli, MLdebytanttien Debytantit 
 2. valintakilpailu Kiira  
 5.11.20 Karina  
   Josefiina  
     
JOULUKUUSanta Claus 2020ISUEMME OSALLISTU 
4.-6.12.20Novice B   
Tampere20.10.20   
     
5.12.2020AluekilpailuTähtiOSALLISTUMMEPERUTTU
Hamina, HaTal17.11.20 Tintit 
   Kristina 
   Katarina 
   Aino 
   Aliisa 
   Varvara 
   Minit 
   Hilda 
   Silmut B 
   Neela 
   Elli 
   Aluesilmut 
   Rémus 
   Moona 
   Taitajat 
   Aida 
   Karina M. 
     
18.-20.12.2020SM 2021ISUOSALLISTUMMEPERUTTU
Joensuu, JoKaSM-seniorit ja -juniorit SM-seniorit 
   Makar  
   SM-juniorit 
   Ksenija  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

fff